Mire számíthatsz, amikor elmész egy olyan tanácsadó céghez, amelyik cégeket is felvásárol? Ki fog képviselni?
Gondolj bele. Tanácsért mész, közben elkezdenek felvásárolni. Szerinted a folyamatban a felvásárló téged fog képviselni, amikor már ellenérdekű felek vagytok?
Cégből kiszállás, Kiszállás a cégből, Cégből történő kiszállás, Cégből való kiszállás. Lehetne még nyelvészkedni, de nincs értelme, a *Cég exit* elnevezés egyértelmű.
Cég exit kategória a fő honlapomon és az első cég exit írás
Cég exit kategória is elérhető már ezen a honlapon. Azért még a témakörben továbbra is a CégbőlKiszállás.hu, a Cégből kiszállás témakör az elsődleges. Akkor miért az új?